Spetsialiseerume tööstustehaste opereerimisele ja korrashoiule

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Meie teenuste hulka kuuluvad lisaks tehaste laialdasele opereerimisele ja korrashoiule ka mitmesugused projektide teostamise, paigalduse ja projekteerimise teenused.

Oleme välja arendanud innovatiivsed digitaalsed tööriistad, mis aitavad ennetada protsesside häireid, optimeerida tehaste kasutamist (MP INtelligence®) ning mõjutada tehaste dünaamikat.

Oleme spetsialiseerunud tööstuse korrashoiule ning täiendame oma oskusi pidevalt. Nii saab klient meilt ala kõige uuema oskusteabe.

Pikaajalised, usaldusväärsed kliendisuhted on meie tegevuse tuumaks. Täpselt nagu meie kliendid, ei tee ka meie ohutuse ja jätkusuutliku arengu koha pealt järeleandmisi.

Meie teenuste kontseptsioon näeb ette järgnevat:

  • Paneme oma teenustoodetest kokku kliendile spetsiaalselt mõeldud optimaalse lahenduse.
  • Mitmekülgsed, laialdased ressursid on paindlikult kättesaadavad kliendi läheduses tegutsevates piirkondlikes keskustes (HUBides).
  • Meie kogu tegevus, alates juhtimisest kuni organisatsiooni ja tööriistadeni välja, on välja töötatud tööstuse opereerimise- ja korrashoiuteenuste tarbeks (MP Way®). Meie tegevussüsteem on sertifitseeritud.
  • Kasutame ja arendame välja uusi tõhusaid digitaalseid rakendusi tööstuse korrashoiu parandamiseks. Näideteks selliste lahenduste kohta on ennetava hoolduse rakendus MP INtelligence ning mobiilirakendus MP Flow®.

 

Tutvu meie laialdaste oskustega erinevate tegevusaladel »

 

Võta ühendust