Jesteśmy specjalistami w utrzymaniu ruchu i eksploatacji zakładów przemysłowych

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Maintpartner jest jednym z kluczowych dostawców usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego.

Nasi klienci: Pochodzą z rożnych branż przemysłu produkcyjnego oraz sektora publicznego. Spółka Maintpartner powstała 2006 roku i wywodzi się z branży energetycznej. Dzisiaj obsługujemy różne sektory np. energetyczną, chemiczną, metalurgiczną.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług.

Zatrudniamy około 1800 pracowników, z czego 1100 w Finlandii a ponad 700 w Polsce, Szwecji i Estonii. Sprzedaż netto w 2017 roku wynosiła 167M Euro.

Jesteśmy częścią grupy Caverion. Od dnia 2.12.2019 fińskie, polskie i estońskie spółki Maintpartner wchodzą w skład organizacji Caverion's Industrial Solutions » W Szwecji, Maintpartner AB, będzie niezmiennie kontynuować działalność jako oddzielna spółka. .

W skład Maintpartner Group Oy wchodzi 5 spółek. Grupa posiada 100% udziałów we wszystkich spółkach.

  • W Finlandii: Maintpartner Oy i Maintpartner Expert Services Oy
  • W Polsce: Maintpartner ASI S.A.
  • W Estonii: Maintpartner OÜ

 

 

 

Link do animacji Maintpartner

Prezentacja Grupy Maintpartner

Grupa Maintpartner

Grupa  Maintpartner zatrudnia około 1800 osób w Finlandii, Szwecji, w Polsce i w Estonii osiągając roczną sprzedaż netto na poziomie 167 milionów Euro.

 

Akcjonariuszem większościowym Maintpartner jest firma CapMan (88 %), wiodący inwestor kapitału prywatnego w krajach Skandynawskich. W spółce udziały posiada również Zarząd.

teollisuuden kunnossapito