Model operacyjny & certyfikatów

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

MP Way framework polOkreśliliśmy praktyki zarządzania, strukturę, procesy, narzędzia i kompetencje szczególnie dla działalności usług przemysłowych. Zarządzamy dostępnością procesów produkcji technicznej lokalnie, wspólnie z naszymi klientami. Nasz model operacujny nazywamy  Maintpartner Way. Celem Maintpartner Way jest dodaniewartości naszym klientom i zapewnienie rentownego rozwojunaszej firmie.

Maintpartner Way stanowi bazę do zbudowania systemu zarządzania specyficznego dla danego klienta.

Nasz system działania posiada certyfikaty zgodnie ze standardami ochrony środowiska, jakości i BHP.
Jesteśmy dumni z certyfikatów, które otrzymaliśmy w Grupie Maintpartner.

 

Nasze usługi dostarczane są poprzez elastyczne i kosztowo efektywne ośrodki HUB. Dzięki Strukturze HUB oferujemy klientom doskonałość i ekonomię skali zakresu. Ośrodki HUB w sposób elastyczny koordynują zasoby i kompetencje specjalne wśród specjalistów utrzymania ruchu w zespołach klienta w poszczególnych segmentach przemysłowych.

MP Flow®

System wspierający procesy planowania i koordynacji prac zapewniający odpowiednią ilość zasobów w odpowiednim miejscu i wykonanie wszystkich prac w odpowiednim czasie. Nasi technicy korzystają z aplikacji mobilnej do odczytywania i raportowania statusu realizacji zlecenia. Dane są na stale aktualizowane dzięki czemu zarówno klient jak i technik mają ciągły dostęp do bieżących informacji.