Branża chemiczna

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 DSC6711Branża chemiczna to kolejny kluczowy obszar działalności Maintpartner. Obsługujemy zarówno lokalne zakłady chemiczne jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa produkcyjne, z którymi jesteśmy związani długoletnimi kontraktami. Dodatkowo realizujemy projekty i dostarczamy specjalistyczne usługi dla rafinerii i innych obszarów przemysłu chemicznego.

Przedsiębiorstwa z branży chemicznej ze względu na specyfikę działalności są poddawane ścisłej kontroli we wszystkich obszarach szczególnie bezpieczeństwa, niezawodności i dostępności. W swojej działalności operacyjnej Maintpartner łączy własne standardy z lokalnymi i międzynarodowymi wymogami i praktykami klientów. Jesteśmy specjalistami w zarządzaniu zmianami.

Sektor przemysłu chemicznego wiąże się ze szczególnie wysokim ryzykiem zarówno w obszarze bezpieczeństwa jak i środowiska. Prewencyjne utrzymanie ruchu odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu zagrożeniom środowiskowym. Zwiększamy dostępność zakładów produkcyjnych przy wykorzystaniu opracowanych instrukcji, analizy i danych zebranych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo pomagamy naszym klientom w opracowaniu innowacyjnych rozwiązań poprawy wydajności i efektywności energetycznej.

 

Skontaktuj się z nami