Branża metalowa

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


 DSC5854Klienci z branży metalowej od dostawców usług UR oczekują głównie znajomości branży , zapewnienia efektywności kosztowej i elastyczności w działaniu. Maintpartner spełnia wszystkie te warunki.

Dostępność parku maszynowego i procesów produkcyjnych jest dla tego sektora przemysłowego kluczowym warunkiem sukcesu. Nasze rozwiązania w obszarze predykcyjnego utrzymania ruchu pozwalają na znaczne zwiększenie efektywności produkcji. Pomagamy naszym klientom w rozwoju i poprawie dostępności procesów produkcyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze serwisowej obrabiarek , poczynając od napraw mechanicznych poprzez remonty instalacji elektrycznych i sterowania. Specjalizujemy się również w serwisie i diagnostyce stanu technicznego urządzeń. Współpraca z niektórymi z naszych klientów z branży metalurgicznej sięga ponad 20 lat.

Dzięki rozbudowanej sieci sprawdzonych podwykonawców i dostawców zapewniamy dostępność zasobów niezbędnych do realizacji zleceń. Nasi klienci często korzystają z efektywności naszego procesu zakupów np. przy zamówieniach części maszyn.

 

Skontaktuj się z nami