Nasza specjalizacja – techniczne utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

Poza kompleksowymi usługami utrzymania ruchu specjalizujemy się w usługach z zakresu projektów, inżynierii, produkcji części, relokacji i modernizacji linii produkcyjnych.
Opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze prewencji i optymalizacji (MP INtelligence®) i analizy symulacyjnej.

Jesteśmy specjalistami w branży utrzymania ruchu i nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych kompetencji. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalizm i nowe rozwiązania.
Podstawą naszej działalności są długoterminowe kontrakty. W obszarze bezpieczeństwa i jakości, podobnie jak nasi klienci, nie uznajemy żadnych kompromisów.

 

Koncepcja naszej działalności opiera się na :

  • Dopasowaniu zakresu usług do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta
  • Elastyczności zasobów dzięki naszej strukturze HUB
  • Wszystkie aspekty naszej działalności operacyjnej poczynając od praktyk zarządczych do organizacji i narzędzi zostało dokładnie zdefiniowane w oparciu o specjalistyczne rozwiązania sektora UR (MP Way) Nasz system zarządzania posiada certyfikat jakości
  • Dostarczamy nowe rozwiązania i pomysły w dziedzinie UR np. innowacyjny MP Intelligence dla predykcyjnego UR lub MP Flow – mobilna aplikacja do zarządzania zleceniami i polecaniami pracy

 Czytaj więcej na temat naszych rozwiązań >>

Skontaktuj się z nami