Zaawansowane rozwiązania cyfrowe w branży utrzymania ruchu

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

W ramach naszych uslug oferujemy zaawansowane rozwiązania cyfrowe:

  • MP INtelligence: system oparty na analizie predykcyjnej pozwalajacy na wykrycie zagrożen i potencjalnych awarii
  • Dynamiczne Predykcyjne UR: zapewnia odpowiednią optymalizacje prewencyjnego programu utrzymania ruchu 

MP INtelligence®

Procesy i narzędzia wykorzystujące dane do zwiększenia dostępności produkcyjnej. W zakres MP INtelligence® wchodzi między innymi zbiór i analiza danych, na podstawie których opracowane zostają odpowiednie działania prewencyjne.

MP Intelligence® pozwala na zmniejszenie awaryjności o 30–80% co zostało dowiedzione w kilku elektrociepłowniach w Finlandii. Dzięki MP Intelligence jesteśmy w stanie zapobiec znacznej części zakłóceń produkcji, bez względu na to czy są spowodowane błędami operacyjnymi czy awariami maszyn. MP Intelligence to nie tylko zarządzanie danymi ale również wartość dodana dzięki poprawie produktywności klienta.

Predykcyjne utrzymanie ruchu (DPM)

Umożliwia podjęcie czynności prewencyjnych w fazie pogorszenia się parametrów pracy maszyn lub procesów, w celu zapobiegania groźnym w skutkach awariom i związanym z nimi przestojom.
Dynamiczne, predykcyjne utrzymanie ruchu opiera się na modelowaniu i symulacji. Działania te zapewniają odpowiednią optymalizację prewencyjnego programu utrzymania ruchu i dostosowanie do wymaganych wskaźników.

 

Skontaktuj się z nami