Jari Salminen odpowiedzialny za segment działalności Maintpartner opracowujący produkty i rozwiązania cyfrowe zwiększające produktywność.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

Od 13 sierpnia 2018 Jari Salminen będzie odpowiedzialny za linię biznesową Maintpartner - Productivity and Digital Solutions. Ten segment działalności specjalizuje się w sprzedaży usług opartych na rozwiązaniach MP INtelligence służących do analizy predykcyjnej pozwalającej na eliminację przestojów w produkcji. Dział jest też odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań z zakresy dynamicznego, predykcyjnego utrzymania ruchu.

Pan Salminen posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań z dziedziny IoT które zdobył w międzynarodowych organizacjach. Aktualnie jest odpowiedzialny za sprzedaż usług IoT i rozwój biznesu w Software AG. Wcześniej pełnił podobną funkcję w Vodafone.

Jari ma dobre zrozumienie / wgląd w potrzeby branży w zakresie holistycznych rozwiązań cyfrowych i ma solidne doświadczenie i sieć kontaktów, które będą bardzo przydatne w jego nowej funkcji ", powiedział CEO Maintpartner Group Pasi Tolppanen. „Wierze że wspólnie z jego zespołem rozwinął MP INtelligence i inne rozwiązania poprawiające produktywność.

Odzyskiwanie danych jest aktualnie jednym z najgorętszych trendów, a wiele firm przemysłowych inwestuje również w rozwiązania IoT do gromadzenia danych w czasie rzeczywistym ", mówi Jari Salminen." Wyzwanie polega na wykorzystaniu zebranych danych w biznesie. Wierzę, że Maintpartner ma na to rozwiązanie. Połączenie sztucznej inteligencji i technologii opartej na uczeniu maszynowym z technologiczną wiedzą firmy Maintpartner umożliwia szybkie wykorzystanie danych i tworzenie wartości biznesowych. Cieszę się z możliwości zaangażowania się w rozwój tego biznesu. "

Aktualnie za segment odpowiedzialny za rozwiązania cyfrowe odpowiedzialny jest Otto Tarkiainen, który będzie wspierał Jariego Salminen we wdrożeniu.

Jari Salminen będzie stacjonował w biurze w Espoo.

Więcej informacji:
Wojciech Serafin, CEO, Maintpartner Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.