Maintpartner jednym z wystawców na tegorocznych targach Maintenance w Krakowie.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

W dniach 10/11 października 2018 roku w EXPO Kraków odbyły się 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE. Maintpartner był jednym spośród 200 wystawców.

Z naszą ofertą zapoznało się szerokie grono specjalistów utrzymania ruchu i przedstawicieli firm z różnych branż przemysłu. W ramach naszej oferty zaprezentowaliśmy wachlarz rozwiązań w obszarze zwiększenia produktywności i optymalizacji kosztów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się innowacyjne rozwiązania cyfrowe: MP Intelligence i MP Flow jak również specjalistyczne usługi konsultingowe: MP R&D (Research and Development). W zakres tej usługi wpisują się między innymi audyty bieżącego stanu i poziomu zaawansowania, i dojrzałości operacyjnej w działach UR. W efekcie analiz przedstawiane są projekty i rekomendacje dotyczące najbardziej optymalnej strategii i narzędzia potrzebne do jej wdrożenia. MP wspiera też realizację operacyjną samego wdrożenia w zależności od potrzeb i możliwości Klientów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko. 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą specjalistycznych usług oferowanych przez Maintpartner.  Szczegóły na stronie lub u naszych przedstawicieli. 

bbb

Więcej informacji:

Piotr Sokalla, Dyrektor ds. Tecnicznych, Rozwoju i Integracji,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 603603765