Dobra ocena poziomu usług dowodem na skuteczność działań rozwojowych

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Według wyników tegorocznego badania opinii klienta, ponad jedna czwarta respondentów uważa, że poziom usług Maintpartner wzrósł w stosunku do ubiegłego roku. Badanie zostało przeprowadzone w styczniu wśród 250 klientów z Finlandii, Szwecji i Polski. Ponad jedna piąta uczestników zadeklarowała wzrost poziomu współpracy w przyszłości.

W zeszłym roku Maintpartner dokonał znacznych inwestycji w rozwój technologii cyfrowych mających na celu poprawę jakości i efektywności usług i zarządzania. W tym roku planujemy poświęcić więcej uwagi dalszemu zwiększaniu jakości usług oraz rozwojowi technicznych kompetencji naszych pracowników. Zachęcamy naszych pracowników do zgłaszania obserwacji na temat możliwości rozwoju w poszczególnych obszarach. Badania satysfakcji klienta i pracownika pomagają nam w opracowaniu planów i potwierdzeniu efektywności działań.

“Ocena ze strony naszych klientów stanowi niezwykle cenny zestaw informacji. Pomaga nam w określeniu odpowiedniego kierunku działań. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom badania. Wszystkie Państwa uwagi i pomysły będą uwzględnione w naszych planach rozwojowych”, podsumowuje Pasi Tolppanen, CEO Maintpartner Group.

Wśród uczestników badania zostały rozlosowane nagrody. W tym roku trafiły do respondentów z Finlandii.

Więcej informacji:

Wojciech Serafin, Prezes Maintpartner Poland
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.