Model operacyjny Maintpartner sprawdził się podczas audytu zewnętrznego

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Model operacyjny Maintpartner (MP Way) oraz zakres posiadanych kompetencji i wiedzy eksperckiej otrzymał pozytywną ocenę podczas rocznego audytu zewnętrznego. Bezpieczeństwo pracy również otrzymało bardzo wysoką notę. Te doskonałe wyniki i wysoki poziom usług to rezultat systematycznej pracy, której zwieńczeniem są certyfikaty dotyczące jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska: ISO 9001, OHSAS 18001 i ISO 14001.

Pracownicy Maintpartner wykonują codziennie bardzo ważną pracę, często w ryzykownych warunkach aby umożliwić sprawne funkcjonowanie produkcji i przemysłu. „Mamy ponad 1800 specjalistów pracujących w wielu różnych lokalizacjach. Naszym celem była i jest standaryzacja środowiska pracy. Standaryzacja ułatwia kontrolę nad utrzymaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jakości i zapewnieniem zgodności z wymogami środowiskowymi w codziennej pracy” wyjaśnia Laura Kauppinen, EVP Administration w Maintpartner. 

„Będziemy w dalszym ciągu kontynuować pracę nad rozwojem poziomu bezpieczeństwa i poprawę w obszarze środowiskowym. Zawsze dzielimy się dobrymi praktykami z naszymi klientami. Od lat inicjujemy różnego rodzaju programy zachęcające pracowników do przedstawiania propozycji rozwojowych i obserwacji dotyczących potencjału i możliwości poprawy”, podsumowuje Laura Kaupinnen

Więcej informacji :
Saija Pottala, HSEQ Manager, Maintpartner Group
tel. +358 (0)43 820 0064, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.