Vilho Salovaara nowym CEO Maintpartner

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Z dniem 1 stycznia 2020 dotychczasowy Prezes Energy Business Line w Maintpartner, Vilho Salovaara, został nowym CEO Maintpartner Group oraz Dyrektorem zarządzającym fińskich spółek Maintpartner. Będzie on raportował Eliny Engman, zarządzającej Caverion's Industrial Solutions.

 Na chwilę obecną rozpoczął się proces integracji fińskich spółek Maintpartner. Jego zakończenie planowane jest na lato 2020. Po zakończeniu procesu całością działalności będzie zarządzać Elina Engman.

 “Wierzę, że integracja  nie opiera się wyłącznie na polaczeniu części składowych spółek. Zgodnie ze strategią Caveriona „Fit for Gwroth” klient jest dla nas najważniejszy ponieważ tworzy fundament dla dalszego rozwoju. Dbamy o jakość j naszych usług  poprzez inwestycję w rozwój szeroko pojętnych kompetencji i umiejętności pracowników. Oprócz doskonałej obsługi klienta, chcemy dostarczać najlepsze rozwiązania i najwyższą wydajność na każdym poziomie, tłumaczy Elina Engman.  Nie mogę się doczekać, aby poznać zarówno naszych klientów, jak i lokalne zespoły”, kontynuuje Elina.

Ogłoszenie o powołaniu Eliny Engman do Zarządu Caverion Group zostało opublikowane: Caverion's website »

Więcej informacji :

Elina Engman, Head of Division, Caverion Industrial Solutions
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +358 50 351 4673

Lotta Kinnunen, Communications Manager, Maintpartner (part of Caverion)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +358 50 408 0583