Fortum i polska spółka Maintpartner należąca do Grupy Caverion kontynuują współpracę.

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

 

Fortum oraz polska spółka Maintpartner należąca do Grupy Caverion przedłużyły współpracę o kolejne trzy lata. Umowa dotyczy eksploatacji i utrzymania ruchu sieci ciepłowniczych Fortum we Wrocławiu, Płocku i w Częstochowie. Zakres prac obejmuje również dodatkowe remonty, modernizacje i projekty inwestycyjne na terenie Polski.

Maintpartner i Fortum rozpoczęły współpracę w wyżej wymienionym obszarze utrzymania ruchu i eksploatacji w 2016 roku.

„Maintpartner pełni kluczową rolę w zapewnieniu zrównoważonego i bezpiecznego procesu dostarczania ciepła do końcowych klientów Fortum w trzech lokalizacjach w Polsce. Ostatnie trzy lata udowodniły, że udana współpraca umożliwia ciągły rozwój” podsumowuje Vilho Salovaara, Prezes Energy Business Line w Maintpartner.

Fortum jest liderem czystych technologii energetycznych i wiodącą firmą energetyczną dostarczającą klientom energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania optymalizacyjne. Fortum należy do grona Klientów Caverion z segmentu Industrial.

Więcej informacji:

Vilho Salovaara, President, Energy Business Line Tel. +358 40 558 3010, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lotta Kinnunen, Communications Manager, Maintpartner Tel. +358 50 408 0583, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.